Poctivý český výrobok ktorý lieči

Poctivý český výrobok ktorý lieči

Firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. (www.cannaderm.cz) sa od roku 2002 zaoberá vývojom, výrobou a predajom špeciálnej kozmetiky a potravinových doplnkov, využívajúcich liečivý efekt konope.
Je to súkromná spoločnosť s českými vlastníkmi a čisto českým kapitálom. Zaujíma sa aj o ďalšie možnosti využitia konope ako úžitkovej rastliny. Okrem pilotného projektu kozmetiky z liečivej konope pripravuje i ďalšie projekty pre spracovanie konope. V rámci Českej republiky jej patrí spoločnosti prvenstvo vo využití konopného oleja v receptúrach špeciálnej kozmetiky.

Jej snahou je nielen úspešne predávať naše výrobky, ale celkovo prispieť k zmene spoločenského vnímania konope.

cannabis

Svoju špeciálnu kozmetiku uvádza na trh pod vlastnou značkou Cannaderm. Všetky produkty vyrába v Českej republike podľa vlastných, originálnych receptúr. Pre výrobu používa moderné výrobné technológie, ktoré zodpovedajú prísnym štandardom pre výrobu kozmetiky. Všetky výrobky sú schvaľované zodpovednými orgánmi (LLF UK Praha) a vlastnia certifikát pre predaj v EU.

cannaderm

Z konope využíva výhradne konopné semienko zo schválených odrôd konope siateho (tzv. technického alebo priemyslového konope), ktoré neobsahuje žiadne návykové psychoaktívne látky. Olej sa lisuje zo semienka za studena a v ochrannej atmosfére, aby sa zachovali všetky jeho bioaktívne zložky. Vzniká tak čistý (ľudovo panenský) konopný olej.

Obsah liečivého konope v každom našom produkte garantuje pečať.

kapka-pecet

Publikoval Elena Juríčeková