Čo obsahuje kozmetika Cannaderm

Čo obsahuje kozmetika Cannaderm

CANNADERM používa len 100% prírodné konzervačné látky.

CANNADERM nepoužíva žiadne ingrediencie z ropy – v našich produktoch nenájdete vazelínu, minerálny olej, parafín ani syntetické konzervačné látky.

CANNADERM používa ako hlavnú ingredienciu konopný olej lisovaný za studena a v ochrannej atmosfére, ktorý obsahuje cenný komplex bioaktívnych látok s priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Neobsahuje takmer žiadne balastné látky ani bielkoviny a tiež neobsahuje žiadne návykové – psychoaktívne látky ako je THC. Náš olej totiž lisujeme výhradne zo schválených odrôd konopy siatej, ktorá je špeciálne šlachtená tak, aby obsahovala minimum týchto látok.

CANNADERM konopný olej v biokvalite je doporučovaný pre doplnenie výživy detí aj dospelých a je vhodný aj pre vegánov a vegetariánov.

CANNADERM využíva v receptúrach okrem konopného oleja aj ďalšie liečivé rastliny, cenné rastlinné oleje a účinné extrakty, vždy v najvyššej kvalite a s overeným pôsobením.

CANNADERM v receptúrach umývacích prípravkov nepoužíva silné a potencionálne dráždivé umýcie látky, naše receptúry neobsahujú SLS ani SLES.

CANNADERM využíva pre ochranu pokožky pred UV žiarením vysoko kvalitné minerálne UV filtre s garantovaným ochranným faktorom a vynikajúcou znášanlivosťou aj pre poškodenú pokožku.

CANNADERM zásadne nepoužíva žiadne syntetické parfémy ani farbivá, naše výrobky majú prirodzený farebný nádych a typickú vôňu po použitých prírodných prísadách.

CANNADERM sa vyrába v podmienkach farmaceutickej výroby a podľa všetkých pravidiel a noriem platných pre výrobu kozmetiky a doplnkov stravy. Pod značkou CANNADERM poznáme ako potraviny a doplnky stravy, tak aj kozmetiku v štyroch špeciálnych radách Aknea, Capilluso, Atopos a Robátko, ktorá komplexne ošetruje pokožku dospelých aj detí.

Všetky produkty CANNADERM sú dermatologicky testované a riadne notifikované.

Žiadne výrobky CANNADERM nie sú a nikdy neboli testované na zvieratách.

Publikoval Cannaderm